צרו קשר
ּ

אינסטלטור בקרית מוצקין

קמתם בלילה או הגעתם מהעבודה וחשכו עיניכם. חדר השירותים מוצף או אפילו הבית כולו והריחות נוראיים. פעמים רבות אנחנו נתקלים בביוב ובצנרת שנסתמו מסיבות שונות, החל משימוש לא נכון של הדיירים ועד שורשים שהתפתחו וגדלו בקווי הביוב ויצרו סתימה קשה. מסיבות אלו, חשוב לדעת כיצד להשתמש נכון בצנרת הביתית ולהבין שאין מנוס מבדיקה תקופתית. ההשלכות של הזנחה או של חוסר תשומת לב יכולות ליצור בעיות קשות לדיירי הבית.

אחד הדברים שאנחנו עושים ב-"קבוצת אנבל – אומנות האינסטלציה והשיפוצים" היא לערוך צילום של קווי הביוב הביתיים, ללא כל הרס, בטכנולוגיה חדשנית שלא תפגע ולא תפגום בצנרת, אך כן תוכל להראות לנו מה קורה שם בפנים. כך נוכל לראות את הנולד, לפעול בחוכמה ולמנוע בעיות עתידיות. אם צריך לתקן – נתקן. קצת כמו צנתור. אם אתם זקוקים לאינסטלטור בקרית מוצקין, אינסטלציה בקרית ביאליק או עבודות אינסטלציה בקרית אתא, מוזמנים לפנות אלינו ונגיע בהקדם.

עבודות אינסטלציה בקרית אתא, אינסטלטור בקרית מוצקין ובאיזור הצפון

כשזה מגיע לשילוב של מיומנות, ניסיון, זמינות ושירות – "קבוצת אנבל – אומנות האינסטלציה והשיפוצים" היא אופציה מעולה. אנחנו מודעים לכך שהעבודה שלנו היא לרוב עבודת חירום, מכיוון שמרבית האנשים אינם מקפידים על בדיקה ותחזוקת הצנרת שלהם. מסיבה זאת אנחנו דואגים להיות זמינים בכל שעה ובכל יום בשבוע. אנחנו עתירי ניסיון בתחום האינסטלציה ועוסקים במקצוע כבר מעל ל-10 שנים. אנחנו מאמינים בשירות לקוחות אישי ובעבודה מיומנת ומקצועית שמכבדת את המקצוע ואת הלקוח. אם נתקעתם עם בעיות או שאתם מעוניינים לבדוק את לחץ המים בבית, להוסיף נקודות מים, להוסיף נקודות ביוב או לאתר נזילות – אנחנו עוסקים באינסטלציה בקרית ביאליק ואינסטלציה בקרית אתא.

אינסטלטור בקרית מוצקין – מתי מומלץ לפנות?

אנחנו עוסקים בעבודות תחזוקה שוטפות ובעבודות חירום. התקנת אינסטלציה בכל הבית, התקנת דודי שמש, עבודות תחזוקה ושדרוג תשתיות וכמובן פתרון של סתימות ובעיות קשות בניקוז. אם אתם אפילו רק חושדים שיש בעיה וצריכים אינסטלטור בקרית מוצקין, אינסטלציה בקרית אתא או אינסטלטור בקרית ביאליק – אל תהססו לפנות אלינו!

למעלה

צריכים אינסטלטור?
חייגו עכשיו:
052-559-33-13

מתייצב לכל קריאה בכל שעה ונותן
אחריות מלאה ​על כל עבודה!

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ