צרו קשר
ּ

אינסטלציה בקרית חיים

"קבוצת אנבל – אומנות האינסטלציה והשיפוצים" סוגרת לכם את כל הפינות הקשורות לאינסטלציה ותחזוקת הבית השוטפת. אם במקלחת אין מספיק זרם מים, אם קיימת סתימה באחד מהצינורות או בביוב, אם צריך להתקין דוד שמש, אם צריך להתקין אסלה או ניאגרה – אנחנו הכתובת שלכם. החברה שלנו עתירת ניסיון בכל תחום תחזוקת הצנרת הביתית ומאחורינו כבר מעל ל-10 שנים של עבודה בבתים ובעסקים. אנחנו מספקים שירותי אינסטלציה בקריית חיים, שירותי אינסטלציה בקרית מוצקין ובכל איזור הקריות והצפון.

עבודות אינסטלציה בקרית מוצקין – באחריות מלאה!

אנחנו לא משאירים עקבות ואז נעלמים. אנחנו גאים ומאמינים בכל עבודה שאנו עושים אצל לקוח – ויודעים לעמוד מאחוריה. לכבד את הלקוח ואת האמון שלו זה ערך עליון מבחינת "קבוצת אנבל –אומנות האינסטלציה והשיפוצים". אם פתחנו סתימה בבית ולאחר זמן קצר נראה ששוב יש בעיה בזרם המים או שמשהו תקוע – אתם יכולים להתקשר אלינו ונבוא לסדר את הבעיה. כל כלי שהתקנו בבית, מברז ועד דוד שמש – הכל באחריות מלאה שלנו. עבודות אינסטלציה בקרית מוצקין ואינסטלציה בקריית חיים הן האחריות שלנו ואנחנו עומדים מאחוריה באופן מלא. אינסטלציה ביתית היא לא דבר שיש לזלזל בו, וכל מי שעושה כך פוגע בעצמו ובלקוחות שלו.

התקנת דוד שמש אמין וחסכוני – אנרגיה סולארית חכמה

אם אנחנו חיים במזרח התיכון ובארץ ישראל, והשמש זמינה לנו בעוצמה שכזאת, זה בזבוז עצום שלא לנצל אותה עד תום. אנרגיה ירוקה, חכמה ונקייה שטובה לסביבה וטובה לכיס שלכם. תנו לחום לעבוד בשבילכם. אנחנו מתקינים דודי שמש לכל המעוניינים וכאמור הכל בא במקצועיות, בהוגנות ובאחריות מלאה. אם אתם זקוקים לאינסטלציה בקריית חיים, אינסטלציה בקרית מוצקין או במקום אחר בצפון – פנו אלינו בהקדם, אנחנו זמינים 24/7 לשלל הצרכים הדחופים והפחות דחופים שלכם.

רטיבות בקירות

רטיבות בקירות היא עניין שבגשרה. הרבה בתי אב נתקלים בבעיה שפעמים רבות נובעת מצינור שהתפוצץ או נוזל שהצטבר בתוך הקיר במרוצת הזמן. הרטיבות הזאת לא בריאה בכלל, בעיקר אם חלל הבית לא מספיק מאוורר, ויש לבדוק ולאתר את מקום הבעיה בהקדם. רטיבות בקירות נופלת תחת קטגוריה של שירותי אינסטלציה בקרית מוצקין ואיזור הקריות והצפון שאנחנו כמובן מספקים לכל הפונה.

למעלה

צריכים אינסטלטור?
חייגו עכשיו:
052-559-33-13

מתייצב לכל קריאה בכל שעה ונותן
אחריות מלאה ​על כל עבודה!

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ