צרו קשר
ּ

איתור מקור רטיבות

רטיבות בבית, אשר נובעת מפיצוץ או נזילה בצנרת הנסתרת בקירות, היא דבר אשר יוצר טחב ועובד בקירות, כאשר לא מטפלים בה באופן מידי ובצורה ראויה. לא פעם, ישנן נזילות סמויות בצנרת השייכת למערכת האינסטלציה הביתית, המצויה בתוך הקירות. נזילות מעין אלו, מתגלות רק כאשר לפתע נוצרת רטיבות באחד מקירות הבית.

ישנם אנשים אשר בוחרים להתעלם מהרטיבות ונזכרים לפנות לאיש מקצוע לצורך איתור מקור רטיבות וטיפול בבעיה, רק כאשר הקיר מתחיל להתפורר או מפתח בו עובש וריח לא נעים. חשוב לדעת, שטיפול בנזילה היוצרת רטיבות בקיר, הוא חשוב והכרחי לביצוע באופן מידי, בכדי למנוע את תופעות הלוואי של רטיבות בקיר אשר אינן אסתטיות ואינן בריאות לבית ולדייריו.

כיצד מאתרים מקור רטיבות?

בעבר, כאשר היה חשד כי ישנה נזילה מהצנרת, בשל רטיבות באחד הקירות, בכדי לגלות את החלק בצנרת שבו מצויה הנזילה בכדי להעניק לו טיפול הולם, היה צורך להרוס את הקיר כולו בכדי לחשוף את כל הצנרת ולזהות את החלק הבעייתי שבה. אולם כיום, איתור מקור נזילות הוא דבר קל ופשוט יחסית על ידי שימוש בציוד טכנולוגי משוכלל.

ישנן כיום מצלמות מיוחדות, אשר ניתן בעזרתן לזהות את החלקים בצנרת בתוף הקיר, אשר בהם ישנה נזילה. שימוש במצלמות הללו הופך את עבודת איתור הנזילות והטיפול בחלק הבעייתי בצנרת לקלה, פרקטית, מהירה ונוחה יותר. צנרת מים ביתית, חייבת להיות צנרת איכותית, חזקה ויציבה בכדי לשמש למען מטרתה בצורה הטובה ביותר. אם האינסטלטור אשר הגיע לזהות מקור נזילה כלשהי בצנרת בכדי לטפל בו מבחין כי מדובר בצנרת ישנה, ייתכן מאוד שכדאי לחדש את הצנרת כולה.

איתור נזילות ביוב

צנרת הביוב היא צנרת חשובה מאוד בבית. צנרת זו מאפשרת את המעבר של המים המשומשים מהבית אל הביוב. כאשר ישנה נזילה בצנרת הביוב, יש צורך להזמין אינסטלטור מקצועי לצורך איתור נזילות ביוב.

האינסטלטור יבחן את צנרת הביוב ויאתר את מקור הנזילה. ייתכן האינסטלטור יחליט לתקן או לשפץ את צנרת הביוב וייתכן כי הוא ימליץ על חידוש צנרת ביוב. במידה וצנרת הביוב שלכם היא צנרת ישנה מאוד, אשר כבר נחשבת כצנרת פחות יעילה למען מימוש מטרתה, הרי שאם תחליטו שלא להחליף אותה, ייתכן מאוד שתצטרכו להיעזר בשירותיו של אינסטלטור כל פרק זמן קצר עבור איתור נזילות ביוב והטיפול בהן.

קבוצת אנבל אומנות האינסטלציה והשיפוצים – הכתובת לכל בעיה הכרוכה בצנרת הביתית

צנרת מים ביתית, חייבת לתפקד בצורה הטובה והיעילה ביותר, בכדי לבצע את תפקידה כחלק בסיסי ממערכת האינסטלציה, בצורה הטובה ביותר. לכן, במידה ויש נזילה כלשהי מהצנרת, כדאי שתזמינו את קבוצת אנבל לצורך איתור מקור רטיבות, למקום בו מצויה הנזילה. איתור מקור רטיבות על ידי קבוצת אנבל, זוהי עבודה המתבצעת באופן יסודי ומעמיק ובסופה תוכלו ליהנות מפתרון איכותי ויציב לצנרת ביתית המבצעת את תפקידה ללא שום בעיות.

למעלה

צריכים אינסטלטור?
חייגו עכשיו:
052-559-33-13

מתייצב לכל קריאה בכל שעה ונותן
אחריות מלאה ​על כל עבודה!

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ