צרו קשר
ּ

התקנת צנרת

התקנת צנרת היא דבר בסיסי וחשוב מאוד בתהליך בניית בית חדש, או בשיפוץ יסודי של בית קיים, הכולל בין היתר גם את החלפת הצנרת כולה. כיום, ישנם סוגים שונים של צנרת, אשר יש לבחור מהם את הטוב ביותר. כמו כן, מלבד הבחירה בסוג הצנרת האיכותי ביותר עבור התקנה בבית, יש לבחור את האינסטלטור הטוב ביותר בתחום, על מנת שהתקנת הצנרת תהיה פרקטית ויעילה ותמלא את תפקידה במערכת האינסטלציה הביתית בצורה הטובה ביותר, לאורך שנים רבות.

התקנת צנרת בידי אינסטלטור מקצועי ומוסמך

לא מעט מגדירים את הצנרת של הבית כ"כלי הדם של הבית" הסיבה להגדרה זו היא מאוד פשוטה, כשם שכלי הדם מעבירים דם לגוף כולו והם יעילים וחשובים, כך גם הצנרת הביתית אחראית על תפוקת מים איכותית ותקינה בכל הבית.

אולם, בדיוק כשם שכאשר ישנה בעיה או סתימה כלשהי באחד מכלי הדם בגוף האדם, הדבר יכול ליצור נזק חמור בשל אי אספקת דם לאיברים חיוניים, הרי שכאשר ישנה סתימה כלשהי בצנרת הביתית או כאשר הצנרת כבר חלודה כולה ואינה שימושית, הרי שיהיו בעיות חמורות בתפוקת המים התקינה לבית כולו. לכן, התקנת צנרת חדשה על פי צנרת ישנה או התקנת צנרת בבית חדש, זוהי מלאכה אשר חייבת להתבצע על ידי אינסטלטור מקצועי ומנוסה המומחה בתחום זה.

האינסטלטור יוכל להמליץ לכם על סוג הצנרת אשר יתאים ביותר למערכת האינסטלציה בביתכם, אשר תבצע את תפקידה בצורה האידאלית ותחזיק מעמד פרק זמן משמעותי ללא בעיות ותקלות.

עבודות נוספות בהן עוסק האינסטלטור

מלבד העיסוק בתחום התקנת צנרת, אינסטלטור עוסק בעבודות נוספות כגון: התקנת אסלות. כאשר מדובר על התקנת אסלות בבית, הלא שמדובר על בחירת האסלה הרלוונטית באופן העיצוב שלה ובפונקציונאליות שלה לבית כולו וחיבורה למערכת האינסטלציה. האסלה חייבת להיות מחוברת היטב למערכת האינסטלציה בכדי שהיא תפעל בצורה תקינה.

מלבד התקנת אסלות, האינסטלטור עוסק בעבודות שונות ומגוונות. אחת מהעבודות החשובות של האינסטלטור גובלת בתחום ניקוי מרזב או התקנת מרזב. המרזב הוא החלק האחראי על ניקוז המים מגג המבנה, בכל מצב שבו מצטברים בו מים בשל גשמים בעונת החורף.

ידוע לכל כי בהעדר ניזוק ראוי של המים מהגג, יכולות להיווצר בגג המבנה ובתקרה של המבנה, נזילות ורטיבות. לכן, חשוב מאוד לדאוג לפני שהחורף מגיע כי המרזב נקי ובמידה והוא דורש ניקוי בכדי לבצע את פעולתו בצורה תקינה, יש לבצע ניקוי מרזב, בעזרתו של אינסטלטור מקצועי.

לעיתים קרובות, המרזב הנוכחי כבר לא מצליח לבצע את עבודתו כראוי מכיוון שהוא ישן ושחוק. במקרה שכזה, יש לדאוג לאינסטלטור העוסק בתחום התקנת מרזב, בכדי להחליף את המרזב הישן בחדש.

קבוצת אנבל – הבחירה הנכונה לכל סוג של עבודת אינסטלציה

קבוצת אנבל אומנות האינסטלציה והשיפוצים, הינה בעלת ותק וניסיון בתחום האינסטלציה. קבוצת אנבל מבצעת את תפקידיה בצורה המקצועית והאמינה ביותר. הבחירה בקבוצת אנבל לכל צורך, היא ללא ספק הדבר הטוב ביותר עבור מערכת האינסטלציה הביתית שלכם, על כל רבדיה.

למעלה

צריכים אינסטלטור?
חייגו עכשיו:
052-559-33-13

מתייצב לכל קריאה בכל שעה ונותן
אחריות מלאה ​על כל עבודה!

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ