צרו קשר
ּ

חידוש צנרת

החלק החשוב ביותר במערכת האינסטלציה בכל מתחם באשר הוא הוא הצנרת שבה. הצנרת של מערכת האינסטלציה היא צנרת סמויה אשר מותקנת בקירות או ברצפות.

לא פעם, כאשר ישנו פיצוץ מים באחד מצינורות המערכת או כאשר ישנה נזילה קטנה, הקיר אשר מותקן בו הצינור הפגוע, יפתח רטיבות אשר תגרום לו להתקלף ותיצור בו עובש, במידה והבעיה לא תטופל באופן מידי. טיפול בצנרת בעלת נזילה כלשהי, יכול לגבול בתיקון ספציפי של הצינור הבעייתי, שיפוץ הצנרת כולה ובמקרי קיצון אף חידוש צנרת.

מתי יש צורך בחידוש צנרת?

לא מעט דירות מגורים ישנות, הן דירות המכילות בהם צנרת שחוקה, פגומה ובעיקר ישנה. לעיתים, דיירי הדירות המעוניינים למכור את הדירה, מבצעים בדירה שיפוץ קוסמטי וחיצוני אשר מייפה את מראה הדירה. שיפוץ מעין זה אכן מייקר את ערך הדירה והופך אותה לאטרקטיבית, אך בהעדר שיפוץ יסודי לצנרת הישנה והבעייתית או חידוש צנרת, הרי שהאדם אשר ירכוש את הדירה, יסבול לא מעט מנזילות שונות ופיצוצים שמקורן בצנרת זו.

חידוש צנרת הוא הכרחי כאשר מדובר בצנרת ישנה מאוד אשר כבר איננה יעילה כדי הצורך לצורך מימוש מטרתה. אינסטלטור מקצועי ידע להבין כאשר מתרחש פיצוץ מים בצנרת או נזילה, מתי מדובר בצנרת שיש צורך לשפץ או לתקן ומתי מדובר בצנרת שיש צורך להחליפה לחלוטין. לכן, חשוב מאוד לבחור באינסטלטור מקצועי אשר ידע כיצד לזהות מקור נזילה ולטפל בה בצורה נכונה וראויה.

במה עוסקים שירותי אינסטלציה?

מלבד חידוש צנרת או טיפול בפיצוצים ונזילות, שירותי אינסטלציה נדרשים במקרים שונים כגון: סתימות אשר יש צורך לפתוח. במידה ויש סתימה כלשהי בכיור, במקלחת או בשירותים, אינסטלטור מקצועי ומנוסה ידע כיצד לפתוח אותה בצורה הטובה ביותר בהתאם לעומק הסתימה ואופייה.

פתיחת סתימות בלחץ מים היא אופציה אשר לא מעט אינסטלטורים בוחרים כאשר מדובר בסתימה עמוקה וקשה אשר נובעת מלכלוך או שמן אשר סותם את הצינורות. פתיחת סתימות בלחץ מים היא אופציה מעולה מכיוון שלחץ מים חזק מסיר את כל המכשולים אשר גרמו לסתימה להיווצר מהצנרת והופל אותה לנקייה וזמינה לניקוז הולם של המים.

כמו כן, אינסטלטור עוסק בכל מה שקשור להתקנת החלקים השונים בחדרי האמבטיה והשירותים וחיבורם למערכת האינסטלציה. מעבר לכך, אינסטלטור מקצועי עוסק גם בתחום תיקון אסלה, בכל אסלה אשר דורשת זאת, בהתאם לכך הפרמטרים שיש לתת עליהם את הדעת, בהתאם לאותה האסלה.

לא משנה לאיזה צורך אתה נזקק לשירותיו של האינסטלטור, הבחירה בקבוצת אנבל כאיש המקצוע עבור מתן מענה לצורך שלך, היא ללא ספק הדבר הנכון לעשות. קבוצת אנבל המקצועית, המנוסה והטובה ביותר בתחום כלל שירותי האינסטלציה.

למעלה

צריכים אינסטלטור?
חייגו עכשיו:
052-559-33-13

מתייצב לכל קריאה בכל שעה ונותן
אחריות מלאה ​על כל עבודה!

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ