צרו קשר
ּ

עבודות אינסטלציה בחיפה​

תקלות במערכת האינסטלציה יכולות להביא לאי נעימות רבה. אפילו סתימה פשוטה במעמקי הצנרת או ברז שדולף בלי הפסקה יכולים להביא לאי נוחות וצורך בפתרון מהיר ואם אפשר – מידי. אם אתם סובלים מריח רע של ביוב שמורגש במטבח או בשירותים, אם אתם רואים סימנים של נזילות או עובש, יעקב האינסטלטור יבצע עבורכם כל עבודות אינסטלציה בחיפה שרק תצטרכו. גם פתרון תקלות, גם שיפורים ושדרוגים, גם שיפוצים.

פתיחת סתימות והחלפת ברזים

סתימה בצנרת יכולה להביא עימה ריח רע ונזילות. סתימה יכולה להפריע לפעילות התקינה של מדיח הכלים או של מכונת הכביסה. אם אתם מוצאים את עצמכם פעם אחר פעם נזקקים לפומפה לפתרון זמני וחולף, אל תהססו. תוכלו לתקן את הבעיה אחת ולתמיד באמצעות איש מקצוע המצויד כהלכה. יעקב האינסטלטור מבצע מגוון עבודות אינסטלציה בחיפה, בבתים, בדירות, בעסקים. לצד התמודדות עם צינורות סתומים, ניתן להזמין גם שירות של החלפת ברזים. לא רק ברז דולף נהוג להחליף אלא גם ברזים שהתיישנו ופשוט לא נראים מספיק יפה. יש כיום מבחר עצום של ברזים נהדרים, מהם תוצרת הארץ ומהם יבוא מאיטליה או ממדינות אחרות. החלפה שמבוצעת במיומנות מעניקה איכות חיים חדשה, גם במטבח וגם בחדר הרחצה.

תיקוני צנרת והוספת נקודות מים

מלבד החלפה של ברז ישן בחדש, עבודות אינסטלציה בחיפה עשויות לכלול גם הוספה של נקודת מים חדשה. אם רוצים להקים כיור קטן בחצר או אפילו מטבחון, אם רוצים מטבח חוץ מושלם אבל אין נקודת מים זמינה, אפשר לפתור זאת בנקל. יעקב האינסטלטור מבצע את כל סוגי תיקוני הצרת, גדולים כקטנים וגם מוסיף נקודות מים בהתאם למבוקש. אפשרי גם להוסיף נקודת ביוב לפי הצורך ואפילו החלפה של צנרת מים ישנה במלואה, בצנרת חדשה בסטנדרט המקובל כיום.

שיפוצים במטבח ובחדר הרחצה

מלבד תחזוקה שוטפת ופתרון תקלות שמפריעות, עבודות אינסטלציה בחיפה יכולות לכלול גם שיפוצים מקיפים במטבח ובחדר הרחצה. אפשר לשנות את הישן ולהחליף בחדש קומפלט ואפשר להחליף רק אביזרים נחוצים. אם רוצים, ניתן להחליף בבת אחת את כל הברזים. אם רוצים, ניתן להחליף חלק או את כל הכיורים. ניתן להחליף ניאגרות מיושנות וגם אסלות. יעקב האינסטלטור מבצע חידוש ושדרוג, משפץ ומתקין כל מה שנחוץ ובתוצאות מצוינות.

אם אתם צריכים מענה מהיר ואפילו מידי לביצוע עבודות אינסטלציה בחיפה פנו עכשיו. אם אתם משפצים או מתקנים, פנו ליעקב האינסטלטור הידוע מחיפה. מאתר כל תקלה בזכות ניסיון ובמידת הצורך מגיע עם מצלמות תרמיות משוכללות. ניתן לפתור תקלות בקווי ביוב, שורשים החוסמים את הצנרת. ניתן להחליף צנרת חלודה בצנרת פלסטיק חדשה. אפשר להשתדרג עם כלים סניטריים שמורכבים כהלכה. אם מזמן לא נוקה המרזב, אם אתם סובלים מריח של עובש בחדר הרחצה, בכל בעיה – יש מוצא.

למעלה

צריכים אינסטלטור?
חייגו עכשיו:
052-559-33-13

מתייצב לכל קריאה בכל שעה ונותן
אחריות מלאה ​על כל עבודה!

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ