צרו קשר
ּ

עבודות אינסטלציה בנהריה​

בשנים האחרונות הגיעה תנופת בניה חדשה לנהריה. מלבד תושבי העיר הוותיקים, גם זוגות צעירים ומשפחות מחוץ לעיר הצטרפו וקנו בתים חדשים או דירות חדשות. אם קניתם דירה בנהריה אבל תרצו דבר מה לשפר, למשל להחליף אסלה סטנדרטית בחדשה או להוסיף נקודת מים נוספת, אין כל בעיה. גם אם אתם מתגוררים בבית מיושן ומרוצים בדרך כלל אך יש נזילות או סתימה בביוב, יעקב האינסטלטור יגיע לתקן. לכל הסוגים של עבודות אינסטלציה בנהריה – אל תהססו לפנות. בבתים חדשים או בבניה הישנה, בכל אזור ובכל שכונה, לכל תקלה, ליעקב האינסטלטור יש פתרון.

משדרגים ומחליפים ישן בחדש

עומדים להיכנס לדירה שקניתם, דירה יד שנייה שנראית במצב טוב? לפני שנכנסים, כדאי בכל זאת לבדוק מה מצב הצנרת. מומלץ להזמין אינסטלטור טוב בכדי שיתקן מה שנחוץ כדי למנוע אי נוחות בהמשך, אחרי המעבר. עבודות אינסטלציה בנהריה יכולות לכלול החלפת צינורות סדוקים ואפילו החלפה של כל הצנרת בבית, כך שיהיה לכם שקט למשך שנים ארוכות. וגם את אתם גרים באותו הבית מזה שנים, מפעם לפעם צריך עצור ולחשוב איך לתחזק. אפשר להחליף מרזבים ישנים בחדשים. אפשר להחליף ברזים ישנם בדגמים מודרניים ונאים. אפשר להחליף את האסלות המיושנות בדגמים המקובלים כיום – אסלות מרחפות וניאגרות נסתרות.

תוספת נקודות מים וביוב

יעקב האינסטלטור מחליף במהירות ברזים ישנים בחדשים ומתקין ללא קושי את כל הכלים הסניטריים שתצטרכו. מתקין כיורים, אמבטיות אבל גם יודע להוסיף פתרונות נוספים, כשזה מה שאתם צריכים. עבודות אינסטלציה בנהריה תשפרנה בקלות את איכות חייכם. למשל, אם אתם רוצים יחידת הורים מושלמת, ניתן להוסיף נקודת מים, להוסיף כיור ושירותים נוספים. אפשר בקלות להוסיף נקודות מים במסגרת שיפוץ כולל או כאשר רוצים לחדש את המטבח בלבד או אולי את חדר הרחצה. ניתן להוסיף נקודת מים כשרוצים להקים יחידת דיור נפרדת להשכרה או לילד שהתבגר.

תיקוני צנרת בעזרת מצלמה תרמית

כאינסטלטור מקצועי ומנוסה, יעקב האינסטלטור לא תמיד ייגש לפתור תקלה, לפני שיבדוק את מקורה. לא תמיד ברור מיד מהו היקף הנזק בצנרת כאשר יש סתימה, דליפה או כל בעיה. אם אתם מחפשים פתרון מתקדם לביצוע עבודות אינסטלציה בנהריה, יעקב האינסטלטור מצויד לא רק בניסיון אלא גם במצלמות תרמיות משוכללות. כך ניתן לזהות מהר ונכון מהיכן יש נזילה. כך ניתן לדעת מיד האם די בתיקון קטן יחסית או שצריך להחליף מקטע גדול של צינור ישן, שניזוק בשל שורשים או בגלל חלודה.

שירות אמין וזריז

אם נחוץ לכם שירות אמין וגם זריז, אם אתם מחפשים איש מקצוע מנוסה ואמין, קראו עוד היום ליעקב האינסטלטור. מבצע עבודות אינסטלציה בנהריה בבתים חדשים, בדירות ישנות, במשרדים, בחנויות. מגיע לכל מקום במהירות ומקפיד על עבודה דייקנית ונקייה.

למעלה

צריכים אינסטלטור?
חייגו עכשיו:
052-559-33-13

מתייצב לכל קריאה בכל שעה ונותן
אחריות מלאה ​על כל עבודה!

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ