צרו קשר
ּ

עבודות אינסטלציה בעכו​

בזכות צנרת מים תקינה, יש לנו מים זורמים מתי שרק נרצה. בזכות צנרת ביוב מתוחזקת, אנו יכולים לסלק את הפסולת ולמנוע ריחות רעים ולא נעימים. במהלך הזמן עשויים להתגלות תקלות. סיפון שתחת הכיור נוזל או נסתם. צנרת מיושנת מתפרקת או מחלידה. אם אתם מחפשים את איש המקצוע הנכון, שיבצע עבורכם מגוון רחב של עבודות אינסטלציה בעכו, אל תתפשרו. יעקב האינסטלטור מתקן כל תקלה, מסדר כל קלקול, מחליף חלקים פגומים בחדשים. כי לכל תקלה, יש פתרון. מקבל עבודות קטנות וגדולות לרבות חידוש, איתור נזילות, שיפוץ והתקנות.

כל עבודות הצנרת

אילו מן עבודות אינסטלציה בעכו תוכלו להזמין אצל יעקב האינסטלטור? בין היתר, מבצע את כל עבודות הצנרת. מתקן צנרת מים וביוב, מחליף צנרת מיושנת המתחברת לכיור, לאסלות, לניאגרות, למדיחי כלים או למכונות הכביסה. מחליף חלקי צנרת, מקטעים או צנרת בשלמותה. במידת הצורך, עושה שימוש בפתרונות טכנולוגיים מתקדמים כדוגמת מצלמות תרמיות. אם ברור כי יש נזילה אבל לא בדיוק ברור מהו מקורה, זו הדרך לגלות במדויק היכן הנקודה שצריך לתקן. זו הדרך לגלות מהו היקף הבעיה לפני שחוצבים בקיר או בבטון או לפני שמסירים בלטות כדי לתקן את הדרוש תיקון. ניתן גם להזמין הוספה של נקודות מים או ביוב והעברת צנרת חדשה לנקודה הרצויה.

החלפת ברזים וכלים סניטריים

מלבד מגוון עבודות הצנרת, יעקב האינסטלטור מבצע גם החלפה והתקנה של ברזים וכל הכלים הסניטריים. עבודות אינסטלציה בעכו יכולות להתבצע בחדרי שירותים, אמבטיות, מקלחונים. אם רוצים לחדש את הבית בלי להיכנס להוצאות עתק, שינויים קטנים במקומות הנכונים פשוט מתבקשים. החליפו את כל הברזים בבית, התקינו אסלה חדשה וניאגרה נסתרת ותראו איך האווירה משתנה ומשתדרגת. ניתן להתקין את כל סוגי הברזים, של מיטב היצרנים וגם כיורים מעוצבים בקווים נפלאים.

ניקוי וחידוש מרזבים ודודים

אם עורכים שיפוץ גדול או שמקימים בית חדש, צריכים להתקין דוד שמש או מרזב. עבודות אינסטלציה בעכו יכולות לכלול גם כל מה שנחוץ בחידוש מרזבים ודודים. ניתן להתקין דודי שמש מעולים, כך שתמיד יהיו לכם מים חמים ובזול. ניתן גם לנקות מרזבים שנסתמו כך שלא יהיו הצפות ונזילות בעונת הגשמים שבפתח.

שיפור לחץ מים

בעיה מוכרת, במיוחד בקומות הגבוהות ובבתים מיושנים הינה ירידה בלחץ המים. מכירים את התופעה שאתם רוצים להתקלח ולהתרענן ואתם רואים רק זרזיף עלוב של מים? עבודות אינסטלציה בעכו יכולים להעניק לכם לחץ מים משופר, כך שתמיד תוכלו להתרענן. בקיצור ולעניין, יעקב האינסטלטור הוא הכתובת שלכם לכל תקלה ולכל תיקון שרק תצטרכו. אפשר לשפץ, לחדש ולשפר. הדירה התיישנה או שנכנסתם לבית שקניתם וצריכים עזרה? ברז דולף או אמבטיה מיושנת? עכשיו גם אתם יודעים למי תוכלו לפנות ועל מי תוכלו לסמוך.

למעלה

צריכים אינסטלטור?
חייגו עכשיו:
052-559-33-13

מתייצב לכל קריאה בכל שעה ונותן
אחריות מלאה ​על כל עבודה!

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ