צרו קשר
ּ

עבודות אינסטלציה בצפון​

סתימה בצנרת איננה דבר נדיר. אם יש סתימה בכיור, בשירותים או בצנרת ולא מצליחים להתגבר על כך לבד, באמצעות פתרון כגון פומפה, דרוש איש מקצוע שידע לטפל בבעיה. גם ברזים דולפים או רטיבות שמביאה עימה עובש וריחות לא נעימים מצריכים טיפול אפקטיבי. לכל הסוגים של עבודות אינסטלציה בצפון, הזמינו את יעקב האינסטלטור – מתקן, משפץ ומשפר מגוון מערכות אינסטלציה בבית ומחוצה לו. תקלות בקווי ביוב, חיסול שורשים שפוגעים בצנרת, החלפת כלים סניטריים – כל זאת ועוד, בשירות מהיר, אמין ובמחירים הוגנים.

בית משופץ זה יפה כל כך

כאשר קונים בית מיד שנייה, מקובל מאוד לשפץ את הבית באופן נרחב. לפעמים אפילו כאשר קונים בית חדש מבקשים לבצע התאמות שונות בצנרת, באינסטלציה, בכלים הסניטריים. עבודות אינסטלציה בצפון יכולות לאפשר גם לכם ליהנות מבית משופץ באיכות שתמיד רציתם. יעקב האינסטלטור מבצע באחריות התקנה של ניאגרות סמויות, שהן האופנה האחרונה. אם חדר הרחצה שלכם כבר מזמן איבד את החיוניות שבו, תוכלו לחדש, להתקין ברזים חדשים ויפים, לשפר את המקלחון, להתקין אגנית חדשה או אמבטיה משופרת.

תשומת לב רבה נהוג להקדיש גם למטבח. שיפוצים במטבח אינם כוללים רק החלפה של השיש או חידוש הארונות. כדי ליהנות ממטבח הרבה יותר יפה, ניתן להתקין ברזים חדשים וכיור מפואר. אם צריך, יעקב האינסטלטור יוכל לדאוג באותה הזדמנות גם להתקנה של נקודת מים נוספת או לשפר את לחץ המים לספיקת מים מספקת. עבודות אינסטלציה בצפון לחידוש הבית יכולות לכלול גם החלפה של צנרת ישנה בצנרת החדשה. במקום צנרת מתכת, בוחרים צנרת פלסטיק עמידה, שיכולה להחזיק מעמד שנים ארוכות, ללא כל תקלות.

מנעו אי נעימות – הכינו ביתכם לחורף

אם יש לכם בבית מרזב לא מתוחזק, אם במבנה של העסק חוויתם בעבר נזילות בשל מרזב פגום, את תחכו לשיא החורף. עבודות אינסטלציה בצפון לא חייבות להתקיים רק כאשר הנזק כבר נראה לעין. ניתן להזמין שירות כולל של ניקוי מרזבים ותיקון מרזבים ישנים. באותה ההזדמנות, ניתן להתקין גם דודי שמש חדשים ולטפל בבעיות של נזילות מבעוד מועד.

אילו עוד עבודות אינסטלציה בצפון עשויות להיות חשובות גם לכם?

למשל החלפת סיפונים, ברזים, ניאגרות וכל סוגי הכלים הסניטריים. ניתן להזמין אסלות חדשות, כיורים משופרים, מקלחונים טובים. אם צריך, ניתן להזמין שירות של מצלמה תרמית, לאיתור נזילות סמויות. בזכות המצלמות הללו אפשר לאתר במדויק את הנקודה הבעייתית וכך לזרז את התיקון ולחזור במהירות לשגרה.

יעקב האינסטלטור עובד במשך שנים מול לקוחות פרטיים, וועדים, מוסדות. עובד גם עם מיטב חברות הביטוח, כך שאם יש לכם פיצוץ בצנרת ויש לכם ביטוח – זכותכם לבחור בו וליהנות משירות ללא תחרות. המחירים הנוחים, השירות האדיב והמקצועי הפכו לשם דבר בכל אזור הצפון. שירות 24 שעות.

למעלה

צריכים אינסטלטור?
חייגו עכשיו:
052-559-33-13

מתייצב לכל קריאה בכל שעה ונותן
אחריות מלאה ​על כל עבודה!

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ