צרו קשר
ּ

עבודות אינסטלציה בקריות​

אינסטלטור מומחה עשוי להידרש בשני מצבים עיקריים. מצד אחד, עבודות אינסטלציה בקריות נדרשות כאשר רוצים לבצע תיקון של תקלה קיימת, בשל בלאי או התיישנות. סתימה בצינור המים או הביוב, ברז דולף, מרזב פגום. מצד שני, אינסטלטור מומחה עשוי להידרש גם כאשר רוצים לבצע שיפורים, כלומר לשפץ ולחדש. אם רוצים למשל להחליף כיור ישן בכיור חדש או כאשר רוצים ניאגרה סמויה במקום גלויה, החלפה של ברזים ישנים בחדשים וכיוצא בזה.

יעקב האינסטלטור, האינסטלטור המנוסה הידוע בכל אזור הצפון מבצע את כל סוגי העבודות באחריות ובזריזות. אם חיפשתם גורם אמין שיבצע עבורכם את כל הסוגים השונים של עבודות אינסטלציה בקריות יעקב האינסטלטור ישמח לעמוד לשירותכם.

שיפוץ במטבח ובחדר הרחצה

גם חדר הרחצה שבעבר היה הדבר היפה ביותר והמודרני ביותר הולך ומתיישן. גם המטבח שפעם היה שיא האופנה מקבל במשך הזמן מראה נדוש שפשוט מצריך שינוי. אם אתם מתכננים שיפוץ או שאתם עוברים לבית שרכשתם מיד שנייה, יעקב האינסטלטור יעזור לכם להשלים את השיפוץ עם כל הפתרונות לאינסטלציה וכלים סניטריים. עבודות אינסטלציה בקריות יכולות לכלול שיפוץ קומפלט של מטבחים ושירותים. אפשר להזמין שירות של הוספת נקודת ביוב או הוספת נקודות מים. תוכלו להתקין כיורים חדשים, להחליף אסלה ישנה באסלה מרחפת ולסלק סוף סוף את הברזים הישנים ולבחור במקומם ברזים חדישים ומרהיבים.

מתקן נזילות במהירות ובאחריות

ברז דולף זה לא נעים וגם בזבזני. גם שירותים דולפים ובוודאי שגם צינורות שניזוקו מצריכים טיפול מהיר. יעקב האינסטלטור מבצע במהירות ובאחריות את כל העבודות. לא משנה אילו עבודות אינסטלציה בקריות נחוצות לכם – קבלו מענה מהיר ואפקטיבי. אם יש ריח לא נעים או שיש בעיה של עובש, אם נראה שיש בעיה של רטיבות בקיר או מתחת למרצפות, לא כדאי לדחות. הזמינו בדיקה מקיפה באמצעות מצלמה תרמית כך שניתן יהיה לזהות ומהר היכן בדיוק התקלה. זו הדרך לזהות תקלה בקו הביוב של שורשים את כל תקלת צנרת אחרת. כך ניתן למצוא בדיוק היכן מוקד הנזילה בצנרת הביוב או המים.

יש בעיה? אפשר לתקן!

אם פתחתם את הברז בכיור או באמבטיה והמים שיצאו היו שחורים או מלאי חלודה, אפשר לתקן. אם יש תקלה בדוד השמש או שצריך להחליף את הדוד בחדש, לא כדאי לדחות. עבודות אינסטלציה בקריות יכולות לכלול חיבור של תוספות לצנרת או החלפת צנרת בחדשה. התקנת נקודת מים חדשה או שירותים חדשים כשרוצים להקים יחידת מגורים נפרדת. יעקב האינסטלטור מבצע חידוש בצנרת ישנה, החלפות או תיקונים נקודתיים. מקבל הזמנות מלקוחות פרטיים, מוועדי בתים וכל סוגי הלקוחות הזקוקים לשירות מהיר ואחראי. כל בעיה, נזק, צרה או תקלה בצנרת, באינסטלציה או בקו הביוב – יעקב האינסטלטור יתקן, יחליף או ישדרג לפי בחירתכם.

למעלה

צריכים אינסטלטור?
חייגו עכשיו:
052-559-33-13

מתייצב לכל קריאה בכל שעה ונותן
אחריות מלאה ​על כל עבודה!

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ