צרו קשר
ּ

עבודות אינסטלציה בקרית ביאליק

אם בדיוק עברתם לבית חדש בשבילכם, אבל הוא לא חדש באמת וכבר עבר תקופות רבות ואנשים שונים, מאוד מומלץ לבדוק את האינסטלציה הכללית שלו. זה בהחלט דבר שניתן לעשות גם לפני שממש נכנסים לדירה מסוימת, אם שכורה ואם קנויה, על מנת לוודא שאין בעיות מסתוריות שיצופו על פני השטח בשלב מאוחר יותר – תרתי משמע. כשזה מגיע לנושא כל כך רגיש כמו הצנרת הביתית, ובכך גם למעשה הנוחות האישית שלכם, לא כדאי לקחת סיכונים ולהשאיר דברים למזל. אם יש ספק – אין ספק. אנחנו מבצעים עבודות אינסטלציה בקרית ביאליק, עבודות אינסטלציה בקרית אתא ועבודות אינסטלציה בקרית חיים לכל מי שחפץ לתחזק את הבית שלו ובזמינות גבוהה במיוחד של 24/7. אם התעורר צורך – אנחנו שם!

עדיף להיזהר מאשר להצטער

כל בית הוא קצת כמו חתול בשק, ובפרט אם הבית לא חדש. נתקלנו כבר במקרים רבים של סתימות בצנרת ובביוב, רטיבות לא בריאה, אסלות לא תקינות ועוד, שאנשים לא היו מודעים לקיומן עד אשר הם הופיעו באופן בולט. כדאי לבצע מבעוד מועד בדיקה כוללת של כל הצנרת בבית על ידי שימוש בציוד חדשני ותרמי. יש דברים שאי אפשר לראות, ורק ציוד מתאים יכול לזהות. במקרה הזה מדובר בציוד שלא פוגם ולא הורס, אלא משאיר את הכל על כנו.

הציוד המתקדם שיש לנו ב-"קבוצת אנבל – אומנות האינסטלציה והשיפוצים" עוזר לנו לאתר את הבעיה בקלות ואז לתקן אותה באופן כירורגי, כי לא נצטרך לשבור שום איזור לא רלוונטי לסוגייה. בכל מקרה, לאחר כל טיפול שלנו הבית חוזר לקדמותו ובטח במובן האסתטי – רק תקין יותר ובריא יותר לשימוש. כשזה מגיע לעבודות אינסטלציה בקרית ביאליק, עבודות אינסטלציה בקרית אתא ועבודות אינסטלציה בקריית חיים – אנחנו הטובים ביותר שניתן למצוא ואינספור בתים ועסקים מרוצים ומסופקים יעידו על כך.

להתקלח כמו שצריך

כמה זה מעצבן ולא נעים כשצריך להתפשר על זרם המים במקלחת או בכל כיור בשירותים או במטבח. להתענג על מקלחת חמה עם זרם חזק וטוב לאחר יום עבודה ארוך זה אחד מתענוגות החיים המודרניים – ובטח בתקופת הקיץ. שיחת טלפון אחת אלינו ב-"קבוצת אנבל – אומנות האינסטלציה והשיפוצים" תשפר את איכות חייכם באופן משמעותי. עבודות אינסטלציה בקרית ביאליק ושירותי אינסטלציה בקריית חיים ובכל הקריות נמצאים יותר מתמיד בהישג ידכם.

למעלה

צריכים אינסטלטור?
חייגו עכשיו:
052-559-33-13

מתייצב לכל קריאה בכל שעה ונותן
אחריות מלאה ​על כל עבודה!

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ