צרו קשר
ּ

פיצוץ בצינור מים

פיצוץ בצינור מים, יכול ליצור אנדרלמוסיה של ממש בכל בית בו הוא מתרחש. הפיצוץ בצינור יכול במקרה הטוב ליצור נזילה קטנה מהצינור הלקוי ובמקרה הפחות טוב לגרום להצפה של ממש.

בכל מקרה שבו ישנו פיצוץ באחד מהצינורות השייכים למערכת האינסטלציה הביתית, יש לפנות באופן מידי לאינסטלטור מקצועי ומנוסה בתחום, אשר יודע כיצד לעסוק בתחום בדיקת צנרת ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר לצורך אבחון מקור הפיצוץ וכן, במקרה הצורך לעסוק גם בתחום החלפת צנרת מים.

מתי יש צורך בבדיקת הצנרת?

לא מעט בתים ישנים מכילים בהם צנרת ישנה. בצנרת ישנה במוקדם או במאוחר, יתפתחו נזילות שונות. נזילות מהצנרת יכולות להסב אי נעימות רבה לדיירי הבית ונזק לבית, אשר גובלים ברטיבות בקירות, עובש וריח לא טוב באזור בו מצויה הנזילה מהצנרת.

לכן, במקרה שבו ישנה נזילה בצנרת או פיצוץ בצינור מים כלשהו שמהווה חלק מהצנרת, הרי שיש צורך להזמין אינסטלטור לצורך בדיקת צנרת, אשר יבצע את הבדיקה הנדרשת בצנרת בכדי לזהות את מקור הנזילה או את הפיצוץ. לאחר שהאינסטלטור יזהה את מקור הנזילה מהצנרת, הוא יחליט האם די בשיפוץ הצנרת, החלפת החלק הבעייתי בצנרת או החלפת הצנרת כולה.

החלפת צנרת מים היא דבר אשר רלוונטי מאוד כאשר האינסטלטור מזהה שמדובר בצנרת ישנה מאוד, אשר סביר להניח שיתפתחו בה שוב ושוב נזילות ופיצוצים, מכיוון שהיא איננה חזק ויציבה דיה בכדי לתפקד ביעילות כחלק ממערכת האינסטלציה בבית.

כיצד בודקים מקור נזילה או פיצוץ בצנרת?

מכיוון שהצנרת מצויה בתוככי הקירות או בתוך הרצפות, הרי כאשר ישנו פיצוץ בצינור מים או נזילה כלשהי מצינור מים, יש ורך לאבחן היכן מצוי החלק בצנרת אשר בו ישנו פיצוץ או נזילה כלשהי.

כיום ישנם אמצעים משוכללים המיועדים לזיהוי של החלק הבעייתי בצנרת. זיהוי פיצוץ בצינור מים יכול להתבצע כיום על ידי שימוש במצלמות טרמיות מיוחדות, אשר בודקות היכן ממוקמת הנזילה בתוככי הקירות או הרצפות. שימוש במצלמות הללו הופך תיקוני אינסטלציה הגובלים בתחום זיהוי צנרת בעייתית לדבר פרקטי, קל ונוח הרבה יותר. חשוב מאוד לבחור באינסטלטור אשר עוסק בזיהוי מקורות נזילות ופיצוצים בצנרת בצורה הטובה והמקצועית ביותר, תוך שימוש בכלי העבודה המשוכללים ביותר בתחום.

קבוצת אנבל אומנות האינסטלציה והשיפוצים

אם זיהיתם פיצוץ בצינור מים בביתכם, כדאי מאוד שתזמינו לצורך אבחון הבעיה ומתן מענה הולם עבורה לקבוצת אנבל. קבוצת אנבל עוסקת בתחום תיקוני אינסטלציה הגובלים בזיהוי נזילות או פיצוצים מהצנרת, שיפוץ את החלפת צנרת מים בהתאם למצב הצנרת ובכל דבר הקשור באופן ישיר או עקיף לטיפול, תיקון או התקנה במערכת האינסטלציה. קבוצת אנבל הינה בעלת וותק וניסיון בתחומה.

הוא מבצע את עבודתו בצורה יעילה, איכותית ומקצועית וזמין לכל קריאה ופנייה. הבחירה בקבוצת אנבל היא ללא ספק הדבר הטוב ביותר לכל מי שזקוק לשירותי אינסטלציה.

למעלה

צריכים אינסטלטור?
חייגו עכשיו:
052-559-33-13

מתייצב לכל קריאה בכל שעה ונותן
אחריות מלאה ​על כל עבודה!

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ