צרו קשר
ּ

קבוצת אנבל אומנות האינסטלציה

הרכבה והתקנת כלים סניטריים

הרכבת כלים סניטריים חייבת להתבצע בהתאם לצנרת הביתית ולמערכת האינסטלציה כולה. כמו כן, הזמנת איש מקצוע להרכבת הכלים הסניטריים שרכשתם, מאפשרת לכם להיות בטוחים שההתקנה תתבצע באופן הטוב ביותר, ללא פגע. קבוצת אנבל, תדאג למלא את שביעות רצונכם בהרכבת הכלים הסניטריים שרכשתם.

התקנת דודי שמש

יש להחליף דוד שמש כאשר הדוד הקיים לא ממלא את תפקידו נאמנה ונוצרות בו נזילות אשר גורמות לקצר. כאשר מחליפים דוד יש להקפיד שהמתקין הינו איש מקצועי אשר יודע את עבודתו ואף לוקח אחריות על ההתקנה. כמו כן חשוב להיות מעורבים בבחירת הדוד. קבוצת אנבל משתמשת במוצרים הטובים והאיכותיים שיש בשוק וגם נותנת לכם אחריות על כל עבודה.

הגברת לחץ מים

הגברת לחץ מים הוא דבר אשר נחוץ בבתים בהם הזרם בברזים חלש. קבוצת אנבל תדאג להגביר את עצמת המים בביתכם בצורה המקצועית ביותר.

התקנה והחלפת צנרת

התקנת צנרת היא דבר בסיסי וחשוב בתהליך בניית בית חדש, או בשיפוץ יסודי של בית קיים, הכולל גם את החלפת הצנרת כולה. האינסטלטור ימליץ לכם על סוג הצנרת המתאים למערכת האינסטלציה בביתכם, אשר תבצע את תפקידה באידאליות ותחזיק מעמד פרק זמן משמעותי ללא תקלות. חידוש צנרת הוא הכרחי כשמדובר בצנרת ישנה מאוד אשר כבר איננה יעילה. אינסטלטורים בקבוצת אנבל ידעו להבין מתי מדובר בצנרת שיש צורך לשפץ או לתקן ומתי מדובר בצנרת שיש צורך להחליפה לחלוטין.

הוספת נקודת ביוב

אם אתם מעוניינים שתהיה לכם אפשרות לניקוז מי שטיפה או כל מים אחרים בנקודת ביוב נוספת, בעלת גישה אל הביוב, כל שעליכם לעשות זה לבחור באינסטלטור מקצועי ומנוסה בתחום זה, אשר יגיע אליכם לצורך מתן מענה איכותי בתחום.​

התקנת אסלות וניאגרות סמויות

התקנת אסלות וניאגרות סמויות דורשות מיומנות ומקצועיות. כמו כן, גם מכשור חדיש ומתקדם נדרש על מנת שהעבודה תתבצע בצורה הטובה ביותר. לקבוצת אנבל אינסטלטורים מקצועים עם מכשור מתקדם בתחום.

פיצוץ בצנרת

האבחנה היכן בדיוק יש פיצוץ בצנרת תתבצע באמצעות מצלמה טרמית לאיתור נזילות. כך האינסטלטור ידע בדיוק היכן לפתוח, למינימום נזק ולטיפול מהיר

הוספת נקודת מים

במידה ואתם מעוניינים להוסיף נקודת מים נוספת בבתיכם חשוב לבחור באינסטלטור מקצועי אשר יבצע את העבודה במקצועיות. קבוצת אנבל, תשמח לסייע בהוספת קו מים נוסף בביתכם.

שירותי ביובית

פתיחת סתימות ביוב וצנרת ביוב, הסרת שורשים בקו ביוב.

פתיחת סתימה במרזב, ניקוי והתקנה

סתימה במרזב יוצרת מצב שבו המים נערמים על הגג ולא מתנקזים, מה יוביל לרטיבות בגג ובתקרת המבנה. הזמינו את האינסטלטורים של קבוצת אנבל לבדיקה, במידה ויש חשש למזרב סתום.

למעלה

צריכים אינסטלטור?
חייגו עכשיו:
052-559-33-13

מתייצב לכל קריאה בכל שעה ונותן
אחריות מלאה ​על כל עבודה!

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ