צרו קשר
ּ

שירותי אינסטלציה בחיפה​

זקוקים לתיקוני צנרת בבית או אולי במשרד? סובלים מריחות רעים שמגיעים מהביוב אבל לא יודעים מה לעשות בנידון? נמאס לכם לשמוע כל הזמן את הכיור מטפטף או שאולי יש נזילה מהאסלה מנפחת את חשבון המים שלכם? מזה שנים מציע יעקב האינסטלטור שירותי אינסטלציה בחיפה למגוון רחב של לקוחות. בין לקוחותיו המרוצים ניתן למצוא אנשים פרטיים, בעלי בתי קרקע, בעלי דירות, מוסדות. עובד גם עם חברת הביטוח, מתקן סתימות, תקלות וגם מציע שירותי שיפוץ וכל מה שקשור במערכת המים או הביוב.

כבר לא צריך להתפשר

אם אתם גרים בבית ישן או שאתם עוברים למשרד חדש, יתכן שמגיע הרגע בו נראה לכם שמשהו חסר. משהו חסר בכדי שתוכלו ליהנות מהמקסימום האפשרי. אם אתם רוצים להתקין שירותים חדשים מאפס, אם דרושה לכם נקודת מים או ביוב חדשה, אם אתם רוצים פינת קפה מקסימה, עם כיור נאה, שירותי אינסטלציה בחיפה שניתנים על ידי יעקב האינסטלטור יעזרו לכם להגיע בדיוק לאן שתרצו.

אם הכלים הסניטריים שלכם נראים מיושנים, אם נמאס מאסלת המונובלוק העתיקה, אל תאמרו נואש. אפשר להזמין בקלות התקנה של הכלים הסניטריים, ברזים, כיורים, אסלות מרחפות או תלויות. עבור איש המקצוע הנכון, קל מאוד לשנות את חדר השירותים או האמבט מקצה אל קצה. ניאגרה נסתרת? כיור חדש ומרהיב שצריכים להתקין? קראו ליעקב האינסטלטור, שירותי אינסטלציה בחיפה לכל אחד, במהירות ומקצועיות.

מצלמות תרמיות, מרזבים ודודים

יעקב האינסטלטור יוכל להחליף כל ברז ולתקן כל דליפה או נזילה. ניתן להזמין שירות מקצועי של פתיחת סתימות וסילוק שורשים שמחוררים את קווי הביוב. ניתן לפתור כל בעיה של ריחות רעים ואפשר גם לטפל במרזבים ובדודים. שירותי אינסטלציה בחיפה כוללים גם התקנת מרזבים חדשים או ניקוי מקיף של המרזבים הקיימים. ניתן להתקין דודי שמש חדשים וחסכוניים ולפתור עוד שורה שלימה של תקלות אפשריות.

יעקב האינסטלטור מציע שירותי אינסטלציה בחיפה גם מהזן המתקדם. ניתן להזמין בדיקה מקיפה של הצנרת, המבוססת על מצלמה תרמית בכדי לבדוק האם יש תקלות ונזילות שקשה לראות בעין. ניתן לצלם את מה שקורה מאחורי הקירות או מתחת לרצפה, כך שכל תקלה תתוקן תוך מינימום פגיעה בריצוף וללא חציבה מיותרת בקירות. כמובן, לאחר כל הרמת רצפה או קידוח בקיר מבצעים החזרה של הכל למצב התקין. סוגרים את הקיר ומחזירים את הריצוף כדי שאפשר לחזור לשגרה המבורכת.

תוכלו לחזור במהירות לשגרה

לפרטיים, לארגונים, למוסדות, מציע יעקב האינסטלטור מענה מהיר ואפקטיבי, פתרון כל תקלה, שיפוץ או החלפה בצנרת, בביוב, בכלים הסניטריים. ניתן להזמין פתיחת סתימות ושירותי ביובית, הגברת לחץ מים. העבודה נעשית בצורה מקצועית ומהירה ככל האפשר, על מנת שתוכלו לחזור לשגרת החיים וכל – באחריות, כדי שתוכלו להיות רגועים.

למעלה

צריכים אינסטלטור?
חייגו עכשיו:
052-559-33-13

מתייצב לכל קריאה בכל שעה ונותן
אחריות מלאה ​על כל עבודה!

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ