צרו קשר
ּ

שירותי אינסטלציה בנהריה​

אם מעולם לא סבלתם מברז דולף או מלחץ מים נמוך בבית – אשריכם. מרבית האנשים נתקלו לפחות פעם אחת בשנים האחרונות במצב הלא נעים שבו הם בסך הכל רוצים להתקלח והמים בטוש או במקלחון בקושי זורמים. מרבית האנשים נתקלו לפחות פעם אחת ולרוב גם יותר בברזים מטפטפים או בתקלות אינסטלציה אחרות כגון נזילות. אם אתם גרים בנהריה, אם דרושים לכם שירותי אינסטלציה בנהריה, בוודאי נחוץ לכם פתרון גם מהיר וגם מקצועי. יעקב האינסטלטור, איש מקצוע וותיק ומנוסה, מבצע את כל התיקונים, את כל ההתקנות ואפילו שיפוצים, באחריות מקיפה.

אינסטלציה משודרגת

לא רק החלפה של אטמים בברזים או תיקון של צינורות ופתיחת סתימות מבצע יעקב האינסטלטור. חשוב לדעת כי שירותי אינסטלציה בנהריה כוללים גם את כל הפתרונות שניתן לכנות בשם "אינסטלציה משודרגת". ולמה בדיוק הכוונה? הכוונה למשל היא לאו דווקא תיקונים אלא שיפורים ושינויים שנעשים במערכת המים או הביוב. אפשר למשל להזמין החלפה של כלים סניטריים ישנים בחדשים. במקום האסלה הישנה שאולי מתפקדת אבל לא נראית מי יודע מה, אפשר להתקין סוגי אסלות חדישות. יש אסלות מרחפות ויש גם ניאגרות נסתרות.

ומלבד החלפת אסלות, שירותי אינסטלציה בנהריה יכולים לכלול גם הוספה של נקודת מים או הוספת של נקודת ביוב. ניתן לשפץ את חדר הרחצה כך שייראה כמו חדש ויעניק איכות חדשה לחיים בבית. ניתן להקים שירותים נוספים, אם המשפחה גדלה או שפשוט רוצים איכות חיים יותר גבוהה. ניתן להחליף כיורים ישנים וברזים ישנים בדגמים חדישים ומרהיבים. את כל אלה ועוד הרבה יותר מבצע יעקב האינסטלטור, מזה שנים.

פתרון כל תקלות הביוב

ליעקב האינסטלטור תוכלו לקרוא גם כאשר מה שנחוץ לכם זה שירותי אינסטלציה בנהריה לפתרון תקלה בביוב. ניתן לפתוח סתימות שגרמו להצפה ולאי נוחות. ניתן להחליף צנרת ישנה בחדשה ואפשר גם לאתר תקלות באמצעות מצלמה תרמית חדישה. מצלמה מסוג זה נעזרת ביכולת לזהות הבדלי טמפרטורות כך שגם אם יש נזילה קטנה מתחת לרצפה או בצנרת שבקיר, יתקבל זיהוי אפקטיבי. מדוע זה חשוב כל כך? זה חשוב מכיוון שזו הדרך לתקן במהירות, בלי שצריך בהכרח לעקור את כל המרצפות על מנת לאתר חור בצינור. זו הדרך לאתר גם תקלות שנובעות משורשים שמזיקים לקו הביוב.

זמין לכל סוגי הלקוחות

יעקב האינסטלטור מציע את שירותיו הטובים לכל סוגי הלקוחות. שירותי אינסטלציה בנהריה גם ללקוחות פרטיים וגם לוועדי בתים. מתמחה בשיפוץ ותיקון בבתים פרטיים, בדירות, ללקוחות מוסדיים. יעקב האינסטלטור עובד גם עם חברות הביטוח המובילות, כך שזכותכם להזמין אותו גם אם אתם רוצים להפעיל את ביטוח הדירה שלכם (במידה וכולל נזקי צנרת). מטפל גם במקרי חירום, פתרון להצפות וכן שירותי ביובית. שירות מסביב לשעון והמחירים הוגנים.

למעלה

צריכים אינסטלטור?
חייגו עכשיו:
052-559-33-13

מתייצב לכל קריאה בכל שעה ונותן
אחריות מלאה ​על כל עבודה!

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ