צרו קשר
ּ

שירותי אינסטלציה בעכו​

תקלות באינסטלציה, במערכת הביוב או בצנרת המים עלולים להופיע גם מהרגע להירגע, ללא כל התקראה מוקדמת. אם לפתע פתאום נדמה לכם שמגיעים ריחות רעים מהביוב, אל חשש, יש פתרון. אם אתם מתחילים להרגיש חסרי מנוחה בגלל קולות הטפטוף שמגיעים מהברז או מהמקלחת, לא צריך להמשיך ולסבול. אם השכנים שגרים מלמטה סיפרו לכם כי הם רואים כתמי נזילות על התקרה (מתחת למקלחת שלכם או לחדר הרחצה), אל תשתהו.

הזמינו שירותי אינסטלציה בעכו. יעקב האינסטלטור יגיע במהירות לתקן כל תקלה ולהתגבר מהר על כל בעיה. יעקב האינסטלטור עובד עם כל סוגי הלקוחות – גם אנשים פרטיים וגם בעלי משרדים ומוסדות. מבצע גם תיקונים קטנים וגם שיפוצים מקיפים.

מתקנים, משפרים, משפצים

אמנם נזילות מהברזים או צינור שצריך לתקן נחשבים לסיבות המרכזיות להזמנת שירותי אינסטלציה בעכו, אבל יש עוד מגוון רחב של פתרונות לרבות שיפור הבית וסביבת המגורים. למשל, ניתן לטפל בשיפור וחיזוק לחץ המים. אם אתם מרגישים שכל מקלחת הפכה למעצבנת בגלל לחץ מים נמוך מדי, קראו ליעקב האינסטלטור ותפתרו את הבעיה. אם אתם רוצים להתחדש, לסלק את האסלה הישנה, אין כל בעיה. ניתן להתקין עבורכם אסלה מרחפת או ניאגרה תלויה.

שירותי אינסטלציה בעכו כוללים גם התקנת כל סוגי הכלים הסניטריים, הוספת נקודת מים חדשה או הוספת נקודת ביוב חדשה. בביתכם, במשרד, בכל מקום ניתן לשפץ, לתקן ולהחליף. ניתן להוסיף שירותים נוספים. ניתן לתקן מרזב שנפגם, אפשר להזמין ניקוי מקיף של מרזבים ואף התקנה של דוד שמש מהשורה הראשונה. ואם אתם סבורים כי אולי יש נזילה בבית, אל התססו ואל תחששו. ניתן להגיע עד אליכם עם מצלמה תרמית חדישה.

מצלמה מסוג זה יכולה לקלוט היטב גם את מה שהעין לא יכולה לראות. באמצעות הפרדת צבעים מיוחדת ניתן לזהות רטיבות או נזילות מתחת לרצפה או בקירות. זו הדרך לתקן את הדרוש תיקון יותר מהר, עם פחות צורך בהריסה. לא צריך להרים את כל המרצפות עד שמגלים בדיוק מהיכן הצינור הדולף גורם לרטיבות. לא צריך לחצוב בקיר יותר מכפי שצריך. זהו תיקון יותר אלגנטי ויותר נכון.

שירות גם למבוטחים

יעקב האינסטלטור מעניק שירותי אינסטלציה בעכו למכלול רחב של לקוחות. גם לפרטיים וגם למבוטחים, גם לעסקים וגם למוסדות. שימו לב – יתכן מאוד שיש לכם ביטוח דירה. יתכן מאוד שאתם חוששים לקרוא לחברת הביטוח שיגיעו לתקן, כי שמעתם שלא תמיד הם שולחים אנשי מקצוע מעולים. חשוב שתדעו שלאחר הרפורמה בביטוח, אתם יכולים לבחור בעצמכם את האינסטלטור שיגיע לתקן.

שירותי אינסטלציה בעכו שניתנים על ידי יעקב האינסטלטור מתאימים גם למבוטחים. יעקב האינסטלטור עובד מול חברות הביטוח המובילות והתיקונים שנעשים מתבצעים תמיד ברמה הגבוהה שהיא סימן ההיכר שלו מזה שנים.

למעלה

צריכים אינסטלטור?
חייגו עכשיו:
052-559-33-13

מתייצב לכל קריאה בכל שעה ונותן
אחריות מלאה ​על כל עבודה!

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ