צרו קשר
ּ

שירותי אינסטלציה בצפון​

בשיפוצים או בתיקון, למשימה נקודתית או לעבודה מקיפה – אם דרושים לכם שירותי אינסטלציה בצפון דרוש לכם איש מקצוע מעולה שמגיע בזמן ופותר כל תקלה. יעקב האינסטלטור מתמחה בשירות מסביב לשעון, שירות אמין, אדיב ומקצועי. מגיע במהירות לכל עבודה – גם תיקון תקלות וגם התקנות, גם שיפורים וגם איתור נזילות.

הברזים דולפים? נתקן ומהר!

אם הברז באמבטיה דולף או שלחץ המים בברז שבמטבח איננו מספק, שירותי אינסטלציה בצפון שניתנים על ידי יעקב האינסטלטור יאפשרו לכם ליהנות מתיקון איכותי ומשיפור ניכר בלחץ המים. אם אתם רוצים להחליף כלים סניטריים ישנים בחדשים, אפשר יהיה להחליף את הכלים הסניטריים שלכם במהירות ובעבודה נקייה. תוכלו להזמין הרכבת אסלות או כיורים, במבחר דגמים, מכל הסוגים.

ומה לגבי דוד השמש?

גם אם אין לכם עדיין דוד שמש או שהדוד הישן כבר לא פועל כמו שצריך, אפשר להתקין, לשפץ או להחליף. שירותי אינסטלציה בצפון יכולים לאפשר לכם לחסוך כסף בחשבון החשמל, עם דודים איכותיים שהם המילה האחרונה.

איתור ותיקון תקלות צנרת

אם שמתם לב שהטיח בקיר התנפח או שהשכנים מלמטה טוענים שיש רטיבות בתקרה, שירותי אינסטלציה בצפון יפתרו את הבעיה. כל סתימה בביוב אפשר לתקן. כל נזילה אפשר לפתור. אפשר להזמין צילום של קווי ביוב וניתן, באמצעות מצלמה תרמית, לאתר בדיוק היכן יש נזילה ובאיזו נקודה יש לטפל. כך ניתן למנוע פגיעה נרחבת בריצוף וניתן לבצע תיקון מדויק, נכון, אפקטיבי.

כמובן שזה עוד לא הכל. יעקב האינסטלטור מציע את שירותיו הטובים גם בהוספה של נקודות מים בהתאמה מושלמת לבית שלכם. ניתן להתקין נקודות חיצוניות או פנימיות, בתוך הבית או לצורך התקנת מטבח חוץ בגינה או בחצר. ניתן להזמין שירות של התקנות ושיפורים גם במסגרת שיפוץ כולל בבית, גם במסגרת שיפוץ למטבח וגם אם רוצים לשנות מהיסוד את חדר הרחצה.

במסגרת הרצון לשפר ולהשתדרג ניתן להחליף אפילו את כל כלים הסניטריים שלכם כך שהבית יהפוך להרבה יותר דקורטיבי ויפה. חשוב שאת כל ההתקנות וההרכבות יבצע איש מקצוע. שירותי אינסטלציה בצפון שניתנים על ידי יעקב האינסטלטור יתבצעו בהקפדה מלאה, בהתאמה לצנרת שבבית שלכם ותוך היצמדות לסטנדרט גבוה. כך תוכלו לדעת שאחרי ההרכבה הכל יעמוד על מקומו, כראוי, בלי תקלות, ללא סיכוי לריחות רעים שיגיע מהביוב או חיבורים רופפים. כאשר אתם בוחרים באינסטלטור וותיק ומקצוע, המכיר את כל מערכות האינסטלציה התוצאות תהיינה בדיוק כפי שרציתם.

יעקב האינסטלטור – תמיד זמין בשבילכם

רוצים לבצע שינויים בבית? מארגנים יחידת דיור נפרדת או מעצבים מחדש את יחידת ההורים? לכל הוספת נקודת מים, לכל התקנת ניאגרה, להעברת צנרת מים או ביוב, הקמת שירותים נוספים – את כל אלה ועוד הרבה יותר יוכל לבצע עבורכם יעקב האינסטלטור, שתמיד זמין בשבילכם.

למעלה

צריכים אינסטלטור?
חייגו עכשיו:
052-559-33-13

מתייצב לכל קריאה בכל שעה ונותן
אחריות מלאה ​על כל עבודה!

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ