צרו קשר
ּ

שירותי אינסטלציה בקריות​

אם יש לכם תקלה בצנרת המים, אם גם כאשר אתם פותחים את הברז במקסימום הזרם לא מספיק לכם, הגיע הזמן לתקן. אם אתם צריכים להחליף את האסלה בחדשה, אם נחוץ לכם מישהו שיתקין עבורכם כיור חדש או שאתם זקוקים לנקודת מים חדשה – יעקב האינסטלטור עומד לשירותכם. זכרו כי לא כל מי שמציע שירותי אינסטלציה בקריות יודע להציע מכלול רחב באמת של שירותים מקצועיים, המבוססים על הרבה ניסיון ועל הקפדה בכל פרט ופרט. יעקב האינסטלטור מנוסה ואמין ותוכלו לסמוך עליו כי יעשה עבודה מקצועית ונקייה, גם אצלכם.

תיקוני צנרת ונזילות

מה כוללים שירותי אינסטלציה בקריות? למשל, תיקוני צנרת מכל הסוגים. לפעמים, הבעיה בצנרת נובעת מסתימה שקל למדי לתקן. לפעמים, ריחות רעים בביוב נובעים מסתימה או מהתקנה לא נכונה. דליפה מצינור יכולה להתרחש כאשר צינור התיישן והגיע הזמן להחליפו בחדש. באמצעות ציוד בדיקה מתוחכם ועל ידי שימוש במצלמות תרמיות ניתן לזהות נזילות ובעיות בצינורות גם כאשר הללו סמויים מן העין. על ידי מדידת הפרשי טמפרטורות בצילומים תרמיים אפשר לחסוך עבודה מיותרת, שבירת מרצפות לחינם או קדיחה בקירות. לכל עבודה, קטנה או גדולה, יעקב האינסטלטור ייענה לקריאתכם.

שיפורים ושיפוצים

לא רק תיקוני נזילות או החלפת ברזים וכיורים מהווים את המכלול של שירותי אינסטלציה בקריות. מן הידועות הוא כי אינסטלטור מנוסה יודע לבצע מכלול רחב של שיפורים ושיפוצים. עבודתו נדרשת גם אם מדובר בשיפוץ מלא, בכל הבית וגם אם מדובר בשיפוץ חדר האמבטיה או חדר השירותים. ניתן להזמין שירות חשוב של החלפת כלים סניטריים, יצירת נקודת מים או ביוב חדשה, הוספת חדר שירותים חדש או התקנה של דוד שמש חסכוני.

אם כבר חשבתם זמן רב על כך שהבית שלכם טעון שיפור, אם אתם לא חולמים לעבור דירה אבל רוצים לשפר את איכות החיים שלכם בבית, יעקב האינסטלטור ישמח לעזור. שירותי אינסטלציה בקריות יכולים לכלול סילוק של אסלה מיושנת והתקנת אסלה מרחפת. תוכלו להתקין אמבטיון חדיש או לשפץ את המקלחון הוותיק. את הכיור במטבח אפשר להחליף כך שבסופו של דבר, הבית שלכם ייראה אחרת לגמרי.

כל התיקונים באחריות מלאה

יש עוד היבטים רבים למכלול שירותי אינסטלציה בקריות המבוצעים על ידי יעקב האינסטלטור. אפשר להחליף צנרת ישנה בצנרת חדשה, כדי למנוע אחת ולתמיד את הנזילות שמפריעות. ניתן להתקין ניאגרות סמויות, המילה האחרונה – נקיה ויפה. אפשר להוסיף נקודות מים או ביוב וגם לטפל במרזבים, לרבות התקנה או ניקוי. אך מה כדאי לוודא לפני שמזמינים את השירות? חשוב לוודא כי אתם מקבלים אחריות מקיפה, מלאה. יעקב האינסטלטור, ששמו מוכר היטב לרבים מתושבי הקריות עובד עם לקוחות פרטיים, מוסדות וחברות. כל עבודה נעשית באחריות מלאה. כך נמדדת מקצועיות אמיתית.

למעלה

צריכים אינסטלטור?
חייגו עכשיו:
052-559-33-13

מתייצב לכל קריאה בכל שעה ונותן
אחריות מלאה ​על כל עבודה!

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ