צרו קשר
ּ

שירותי אינסטלציה בקרית ביאליק

"קבוצת אנבל – אומנות האינסטלציה והשיפוצים" היא כמו אולר שוויצרי לשלל הצרכים שלכם. גם אם מדובר בתחזוקה שוטפת, גם אם בבדיקה שגרתית וגם אם בעבודה דחופה – אנחנו זמינים באופן מוחלט לכל עבודה או גחמה ויודעים לעשות, לתקן ולשדרג את כל מה שצריך. אם נתגלתה סתימה באחד מהצינורות באמצע הלילה וקיימת הצפה, אם צריך להתקין נקודות ביוב או ניאגרות חדשות, אם צריך לשדרג את הצנרת, להתקין כלים סניטריים או להוסיף נקודות מים – אנחנו מספקים שירותי אינסטלציה בקרית ביאליק, שירותי אינסטלציה בקרית אתא ושירותי אינסטלציה בקרית חיים, תוך הקפדה על אמינות, הוגנות ומקצועיות.

קל יותר למכור בית במצב טוב

לא הוגן ולא מוסרי למכור את הבית שלכם אם הצנרת בו לא מתוחזקת עד לרמה גבוהה. אם אתם לא בטוחים בדבר מצבה של הצנרת ומצב האינסטלציה הכללית של הבית, כדאי לבדוק את מצבם ולדאוג שאתם מעבירים בית במצב מעולה. כך ניתן להימנע מבעיות ואי-הבנות עתידיות ולדאוג ליחסי אנוש טובים. בנוסף, קל יותר למכור בית במצב טוב וזה תמיד נכון.

באותה מידה, אם אתם נכנסים לבית שהוא אמנם חדש בשבילכם אבל לא חדש באמת, כדאי לוודא שמצב הבית טוב עד מצוין ושהוא ראוי למחייה. לא מעט בעיות יכולות להסתתר מתחת לפני השטח או מאחורי הקירות ולא תהיו מודעים אליהן כלל. בשביל זה אנחנו מספקים שירותי אינסטלציה בקרית חיים, שירותי אינסטלציה בקרית אתא ושירותי אינסטלציה בקרית ביאליק ובאזור הקריות בכלל ואנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל שאלה או סוגיה.

שירותי אינסטלציה מתקדמים

אינסטלציה היא כבר לא עיסוק מיושן וגם למקצוע הוותיק שלנו נכנסה טכנולוגיה מתקדמת. הציוד שחברת "קבוצת אנבל – אומנות האינסטלציה והשיפוצים" משתמשת בו הוא הציוד העדכני והמתקדם ביותר בשוק. הוא מאפשר לנו לאתר את הבעיה בבית ביתר קלות ולתקן אותה בצורה יעילה במיוחד.

כמובן שלאחר כל עבודה הבית חוזר לקדמותו מבחינה אסתטית. בעת מתן שירותי אינסטלציה בקרית ביאליק ועבודות אינסטלציה בקרית ביאליק הצוות המיומן והמנוסה שלנו ידע לאבחן, לתקן ולשדרג את הצנרת שלכם כך שהעבודה שיעשה תחזיק מעמד שנים רבות – ובכל מקרה היא מגיעה עם אחריות מלאה. יש מאחורינו כבר מעל ל-10 שנות ניסיון, במהלכן הכרנו כל בעיה אפשרית ולמדנו את כל מה שיש לדעת על מנת לתת ללקוחות שלנו שירות שהוא לא פחות ממושלם. רזי מקצוע האינסטלציה נהירים לנו במיוחד!

למעלה

צריכים אינסטלטור?
חייגו עכשיו:
052-559-33-13

מתייצב לכל קריאה בכל שעה ונותן
אחריות מלאה ​על כל עבודה!

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ