צרו קשר
ּ

תיקון צנרת מים

בעיות במערכת האינסטלציה שבכל בית, יוצרות אי נעימות לדיירי הבית ויכולות להסב נזק לבית ולרכוש בו. לכן, כל בעיה במערכת האינסטלציה כגון: צנרת פגומה אשר דורשת תיקון, נזילה בתקרה הנובעת מאיטום ליקוי ועוד, היא דבר שבגינו יש לפנות לאינסטלטור באופן מידי לצורך מתן מענה וטיפול בבעיה.

נזילות סמויות או גלויות בבית יכולות לגרום לפנים הבית הרס רב במידה ולא מטפלים בהם בזמן ולכן, חשוב מאוד לפנות לאינסטלטור מקצועי באופן מידי, בעת זיהוי נזילה כלשהי או כל בעיה אחרת בצנרת.

מתי יש צורך בתיקון צנרת מים?

הצנרת בכל בית אשר עליה מושתתים כל מקורות המים בבית, מצויה בדרך כלל בתוככי קירות הבית או מתחת לרצפות. לכן, כאשר ישנה נזילה כלשהי בשל צנרת מים הדורשת החלפה או תיקון, היא יכולה ליצור רטיבות בקירות הבית, עובש וריח לא נעים. תיקון צנרת מים היא קריטית והכרחית בו ברגע שבו מזהים רטיבות כלשהי בקירות הבית, על מנת שהרטיבות לא תגרום נזק לבית עצמו ותגדיל את חשבון המים שלכם באופן מהותי.

אינסטלטור הוא הכתובת לפנות אליה לצורך תיקון צנרת מים. אינסטלטור מקצועי ידע לעסוק בתחום גילוי מקור רטיבות בשל צנרת לקויה, בצורה הטובה ביותר ולהעניק את המענה המהיר, היעיל והאיכותי ביותר לצורך החלפת או תיקון החלק הפגום בצנרת.

ומה לגבי איתור נזילה בתקרה?

אם הנזילה שלכם מצויה בתקרה, ייתכן מאוד כי מדובר בנזילה אשר מקורה הוא איטום לקוי של גג ביתכם. אינסטלטור מקצועי ידע כיצד לעסוק בתחום זיהוי מקור נזילה בתקרה והענקת פתרון הולם לסוג הנזילה בתקרה, עומקה והיקפה, על מנת שהגג ישוב להעניק את המחסה הראוי לדיירי הבית ויאפשר להם להתגורר בבית בצורה נעימה ונינוחה, ללא נזילות אקראיות אשר משבשות את שגרת יומם. בין אם מדובר בתחום איתור מזילה בתקרה, זיהוי מקור רטיבות או תיקון צנרת מים, חשוב מאוד לבחור באינסטלטור מקצועי, בעל יד וניסיון בתחום וכן, בעלי כלי עבודה משוכללים ומתקדמים, שבכוחם לסייע לו לטפל בכל בעיה ולזהות כל מקור נזילה בצורה היעילה, הפרקטית והמהירה ביותר.

זיהוי מקור נזילה על ידי שיטות טכנולוגיות מתקדמות

בעבר, כאשר אינסטלטור היה צריך לזהות מקור נזילה כלשהי לצורך תיקון צנרת מים באזור הבעייתי אשר גורם לנזילה לו, היה עליו לפרק את החלק בקיר או את החלק במרצפות, אשר היה חשוד כי מסתיר אחריו את הצנרת הלקויה שבגינה נגרמת הנזילה.

אולם כיום, כדאי לבחור באינסטלטור אשר משתמש במצלמות טרמיות שבכוחן לאתר את מקור הנזילות השונות, באופן חיצוני. איתור מעין זה הוא איתור קל, מהיר ויעיל, אשר איננו דורש פירוק והרכבה מחדש של חלקים מקירות או מרצפות הבית.

אם אתם מחפשים אינסטלטור מקצועי, מנוסה ואיכותי בתחום תיקון צנרת מים ואיתור נזילות ברמה המקצועית, המתקדמת והגבוהה ביותר, קבוצת אנבל הוא בהחלט הכתובת עבורכם.

למעלה

צריכים אינסטלטור?
חייגו עכשיו:
052-559-33-13

מתייצב לכל קריאה בכל שעה ונותן
אחריות מלאה ​על כל עבודה!

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ